+40 374 885 691
SOFER PROFESIONIST
BUCURESTI

Responsabilitati:

– realizeaza mecanizat salubrizarea zonei repartizate;
– ridicarea deseurilor menajere si stradale;
– realizeaza mecanizat deszapezirea zonei repartizate;
– efectuarea lucrarilor de compactare, precum si intretinerea utilajelor;

Cerinte:

– permis de conducere cat B,C, D;
– experienta in domeniu: minim 2 an;
– aviz siguranta circulatiei;

– aviz psihologic;

– cunoasterea si respectarea legislatiei rutiere.

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata

– Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi

– Prima de concediu

– Prima de Paste si de Craciun

Relatii suplimentare la  tel. 0741 108 969

* Prin transmiterea cv-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei noastre

    *Atasati doar fisiere de tip JPG|PNG|DOC|DOCX|PDF, de maxim 5MB

    Inapoi